За Програмою співфінансування робіт з ремонту покрівель багатоквартирних житлових будинків відремонтована ще одна покрівля.

Дата: 30.11.2020 15:40

Завершено ремонт покрівлі багатоповерхового житлового будинку по вулиці М.Грушевського, 84 А., прощею 704 м .кв.

В ході ремонту демонтовано старий шар покрівлі, проведено вирівнювання її горизонтальної поверхні (цементно-піщаною стяжкою), штукатурки з сіткою та маяками, просочування праймером, вкладено чорновий та чистовий бікроеласт.

З бюджету громади на придбання усіх необхідних матеріалів цього ремонту використано 167,9 тис. грн. За виконання робіт з ремонту покрівлі кошти жителів будинку склали 146,0 тис.грн.

До відома жителів громади, крім будинку по вул.. М.Грушевського, 84 А, цього року, в рамках програми співфінансування, капітально відремонтовані покрівлі будинків №9 по вул.. Булаєнка, №№132 А та 161 А по вул. М.Грушевського, № 2 по вул. Василя Стуса.

Виявіть ініціативу та подбайте про оновлення вашого будинку. І ви також зможете мати новий дах, жити у комфорті та затишку.Фото без опису