Красилівська громада отримала комп’ютерну техніку для нового ЦНАП

Дата: 15.12.2020 13:07

В рамках створення центру з надання адміністративних послуг Красилівська міська громада отримала комп’ютерну техніку для ЦНАП та віддалених робочих місць: настільні персональні комп’ютери, монітори, клавіатури, миші, багатофункціональні лазерні пристрої, джерела безперебійного живлення, маршрутизатори та мережеве обладнання тощо.

Розмір даної грантової підтримки громади становить більше 620 тисяч гривень. Також найближчим часом очікується поставка меблів.

Відкриття сучасного європейського ЦНАП у форматі open space заплановано на січень-лютий 2021 року.

Допомога надається завдяки відбору в 4 раунді Фази впровадження Програми «U-LEAD з Європою» в частині створення Центрів надання адміністративних послуг та їх підтримки з метою подальшого покращення якості надання адміністративних послуг для населення.Зображення може містити: у приміщенні