Депутати продовжили підготовку до другої сесії міської ради

Дата: 21.12.2020 17:28

Сьогодні, 21 грудня 2020 року, з метою підготовки проєктів рішень на розгляд другої сесії Красилівської міської ради, проведено засідання трьох постійних депутатських комісій.

Враховуючи те, що проведено перше у новому скликанні засідання постійної комісії з питань прав людини, законності, державної регуляторної політики, депутатської діяльності, етики та регламенту, комісія обрала заступника голови комісії та секретаря комісії; розглянула проєкт Регламенту Красилівської міської ради Хмельницької області восьмого скликання, внесла до нього окремі зміни та доповнення, а також розглянула ще три проєкти, що відносяться до повноважень цієї комісії.

На розгляд постійної комісії з гуманітарних питань було винесено сім проєктів рішень, що стосуються питань медицини, освіти, культури та соціального захисту населення територіальної громади.

Комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту опрацювала вісім проєктів рішень, що перебувають у компетенції цієї комісії, в тому числі і Програму благоустрою Красилівської міської територіальної громади на 2021 рік.

Всі проєкти рішень рекомендовані комісіями до розгляду сесії Красилівської міської ради.

Зображення може містити: одна або кілька осіб та у приміщенніЗображення може містити: 1 особа, у приміщенні

Зображення може містити: 2 людини, люди сидять, стіл та у приміщенні