Завершено підготовку проєктів рішень на розгляд другої сесії міської ради

Дата: 22.12.2020 16:53

Для забезпечення підготовки проєктів рішень на розгляд другої сесії Красилівської міської ради, 22 грудня 2020 року проведено засідання постійної депутатської комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, якою опрацьовано вісім питань, у тому числі бюджет територіальної громади на 2021 рік.

Після завершення розгляду бюджетних питань, депутати провели спільне засідання усіх постійних комісій, де обговорили 35 питань порядку денного сесії. Одним із основних проектів рішень стало затвердження Регламенту Красилівської міської ради восьмого скликання, який визначатиме порядок її діяльності на найближчі п’ять років.

Решта проєктів рішень стосувалися бюджетних питань (8), житлово-комунального господарства громади (7), розгляду звернень фізичних і юридичних осіб із земельних питань (7), питань соціального забезпечення жителів громади (3), освіти й культури (2), затвердження установчих документів КНП Красилівська районна лікарня, КНП «Красилівський Центр первинної медико-санітарної допомоги», КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників», Красилівського трудового архіву та інші питання.

Присутні підтримали запропоновані проєкти рішень та рекомендували їх на розгляд пленарного засідання Красилівської міської ради, яке заплановано на 10:00 годину 24 грудня 2020 року.

Зображення може містити: одна або кілька осіб, люди сидять та у приміщенні