Красилівська ДЮСШ отримала подарунки з нагоди ювілею

Дата: 23.12.2020 16:58

Дитячо-юнацька спортивна школа Красилівської міської ради у 2020 році відзначає свій 55-річний ювілей з дня заснування.

Кожне із відділень футболу, гандболу, волейболу, тенісу настільного отримали тренувальні набори. Від сьогодні тренування проходитимуть ще ефективніше, корисніше та завзятіше завдяки використанню спортивних координаційних драбинок, фішок, універсальних бар’єрів, стійок для гандболу та футболу із стійкими базами (які заповнені водою), скакалок, обручів, резинових джгутів, тренувальних тенісних м’ячів, м’ячів для футзалу, набивних медичних м’ячів для усіх видів спорту. Також вихованці усіх відділень отримали яскраві тренувальні маніжки.

Чудовим подарунком для юних волейболістів став тренажер для відпрацювання техніки гри в нападі.

Для підвищення ефективності роботи, вдосконалення тренерської майстерності придбано ноутбук та багатофункціональний пристрій (принтер, сканер, ксерокс).

Спортивна школа має багате минуле й широкі перспективи розвитку у майбутньому, досягаючи з кожним роком все кращих результатів. Бажаємо вихованцям та тренерам ДЮСШ Красилівської міської ради нових спортивних перемог!

Немає опису світлини.

Зображення може містити: люди займаються спортом