Продовжується робота з підготовки проєктів рішень на розгляд третьої сесії міської ради

Дата: 12.01.2021 17:24

Для забезпечення підготовки проєктів рішень на розгляд 3-ї сесії Красилівської міської ради, 12 січня 2021 року проведено засідання двох постійних депутатських комісій.

Постійною комісією з гуманітарних питань опрацьовано шість проєктів рішень з питань, що відносяться до компетенції цієї комісії.

Постійною комісією з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту розглянуто шість проектів рішень з питань управління комунальною власністю громади та проєкт звернення депутатів Красилівської міської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо ситуації з підвищення тарифів на газ, послуги з розподілу природного газу, електроенергію.

Всі проєкти рішень були підтримані депутатами та рекомендовані  на розгляд пленарного засідання Красилівської міської ради, яке заплановано на 15 січня 2021 року.

Зображення може містити: 2 людини, у приміщенні