Затверджено генеральний план міста Красилова

Дата: 15.01.2021 16:24

15 січня 2021 року депутатами міської ради прийнято історичне рішення – відбулося затвердження Генерального плану міста Красилів, який протягом 2020 року розроблявся Державним підприємством «Науково-дослідний і проектний інститут містобудування», погоджений архітектурно-містобудівною радою при відділі містобудування та архітектури Хмельницької облдержадміністрації та отримав позитивний експертний висновок ТОВ «Інститут просторового розвитку». До цього часу в роботі використовували Генеральний план міста Красилова, розроблений у 1992 році.

Здійснено важливий крок, який надасть місту більше можливостей у його розвитку, оскільки генеральний план населеного пункту є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території населеного пункту.

Новий Генеральний план міста буде в загальному доступі та оприлюднений на її офіційному веб-сайті міської ради.

Немає опису світлини.