Найкращі з кращих падють від куль, грудьми своїми землю прикривають...,

Дата: 08.02.2021 13:15

НАЙКРАЩІ З КРАЩИХ ПАДАЮТЬ ВІД КУЛЬ, ГРУДЬМИ СВОЇМИ ЗЕМЛЮ ПРИКРИВАЮТЬ…

Вкотре у ці лютневі дні земляки, родина, друзі з сумом згадують сина України, жителя села Чепелівка - Петра Шемчука. Сьогодні минають шості роковини з моменту його загибелі на сході України.

8 лютого 2021 року, міський голова Ніла Островська, військовий комісар Красилівського районного військового комісаріату - підполковник Андрій Богданов, староста села Чепелівка Василь Шемчук та голова громадської організації «Волонтери Красилівщини» Сергій Лук’янчук вшанували світлу пам’ять Героя-земляка – командира взводу 3-го окремого танкового батальйону «Звіробій» (Десна) Петра Шемчука відвідавши його могилу в рідному селі та поклавши квіти до його останнього місця спочинку в рідному селі та до дошки Слави в місті Красилів.

Хай пам'ять про Героя згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. Адже Герої не вмирають! Вони завжди у наших серцях! Їхні душі героїчним жовто-блакитним полум’ям горять!Фото без опису