Приємно, коли аграрії є партнерами у забезпеченні комфорту сільським жителям громади.

Дата: 09.02.2021 08:10

Возможно, это изображение (сніг)

Зважаючи на складні погодні умови, до очищення сільських територій від снігу й забезпечення належних умов пересування по сільських дорогах громади долучились наступні орендарі сільськогосподарських земель:

?Веселівський старостинський округ - центральні вулиці сіл Веселівка та Пашутинці упродовж дня чистились технікою ФГ «Дон 2005».

? Волицький старостинський округ - усі вулиці сіл Волиця, Дубище та Новодубище розчищені технікою ТОВ «М’ясник».

? Дружненський старостинський округ - проїзд до села та всі дороги в селі розчищено трактором ТОВ «Житниція Поділля».

? Западинецький старостинський округ - вул. Центральна сіл Западинці та Баглайки розчищено ТОВ «Житниця Поділля».

? Кульчинівський старостинський округ:

- більшу частину вулиць с.Кульчини і центральну дорогу в напрямку с.Заставки прогорнуто технікою ПП Корчинського А.О.

- інші другорядні вулиці і дорога на с.Ключівка розчищено технікою ТОВ "Агрокрай".

?Кульчинківський старостинський округ:

- вул. Центральна розчищена технікою Красилівський райавтодор та ФОП Корчинський А. О.

- усі прилеглі вулиці до вул. Центральна - розчищено технікою ТОВ «Житниця Поділля».

- частина вул. Шевченка - розчищена ФГ «Дари Поділля».

? Лагодинецький старостинський округ - всі вулиці села розчищені від снігу технікою ТОВ «АГРОКРАЙ».

? Манівецький старостинський округ - всі вулиці села розчищено технікою СТОВ ім.Мічуріна.

? Митинецький старостинський округ:

- села Митинці, Хотьківці і Заруддя - центральні вулиці прочищено автогрейдером Красилівського райавтодору.

- вклицв села Вереміївка розчищено технікою Епіцентр агро.

? Печеський старостинський округ - центральна дорога та всі вулиці села розчищено технікою ФГ‘‘Вікторія‘‘.

? Чепелівський старостинський округ - усі вулиці села Чепелівка розчищено технікою ТОВ «Агропром-2008».

?Чернелівський старостинський округ: всі центральні дороги села Чернелівка та вуличні дороги в с.Чернелівка, Моньки , Пилипи , с.Сорокодуби (вул.Центральна, Булаєнка, Лісова) розчищені технікою структурного підрозділу Хмельницькоговодоканалу та ФГ «Дари Поділля».

? Яворовецький старостинський округ - усі вулиці та провулки сіл Яворівці та Слобідка-Красилівська розчищені від снігу технікою ТОВ «Агропартнер -1».

Возможно, это изображение (сніг)