Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини при Красилівській міській раді

Дата: 11.03.2021 18:21

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, 11 березня 2021 року, під головуванням секретаря міської ради, заступника голови з питань захисту прав дитини, Ірини Морозович, відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Красилівській міській раді. На засіданні комісії розглядалися питання про доцільність позбавлення батьківських прав окремих жителів громади, не належне виконання батьківських обов’язків, про взяття на облік дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, про зняття з обліку дітей, які перебували в складних життєвих обставинах, батьками яких подолані складні життєві обставини.

Питання детально вивчені спеціалістами Служби у справах дітей Красилівської міської ради, обговорені з присутніми членами комісії та запрошеними.

За результатами розгляду прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.