Вболіваймо за наших!

Дата: 11.03.2021 18:22

11 березня 2021року», в рамках реалізації соціального професійно-орієнтованого проєкту розвитку професійної (професійно-технічної) освіти Хмельниччини «Моя професія – мій успіх, моє майбутнє» у стінах Державного професійно-технічного навчального закладу «Красилівський професійний ліцей» стартували конкурси фахової майстерності з професій «Пекар», «Кондитер» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

У відкритті конкурсу, на запрошення директорки ліцею Лесі Маланчак, взяла участь міський голова Ніла Островська

, яка відзначила: ,,Найголовніше в житті знайти справу до душі. Ви обрали благородну професію – пекти людям хліб.

Вдосконалюйте свою майстерність та отримуйте задоволення від свої професії’’.

Наразі змагаються у вправності з професії майбутні пекарі та кондитери із 11 закладів професійно-технічної освіти області.

Вболіваймо за наших!