Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту

Дата: 18.03.2021 09:04

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Красилівська міська рада повідомляє про оприлюднення проєкту рішення «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Красилівської міської територіальної громади та пропорції її розподілу».

Проєкт регуляторного акта оприлюднено на офіційному вебсайті Красилівської міської ради в мережі Інтернет за адресою: http://krasylivska.gromada.org.ua/

Строк приймання пропозицій та зауважень до проєкту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проєкту рішення (до 19.04.2021 року).

Спосіб надання зауважень та пропозицій – письмово за адресою : Красилівська міська рада, площа Незалежності, 2 м. Красилів, 31000, тел. 4-24-94 або електронною поштою за адресою: krasyliv_rada@ukr.net