Красилівська міська територіальна громада

Красилівська міська рада Хмельницької області

Структура КНП «Красилівська багатопрофільна лікарня» Красилівської міської ради

Дата: 02.04.2021 10:32
Кількість переглядів: 700

Структура КНП «Красилівська багатопрофільна лікарня» Красилівської міської ради

 

Головний лікар – Дудко Денис Сергійович

4-29-74

Медичний директор  - Бачинський Юрій Станіславович

4-28-82

Заступник головного лікаря – Леонова Лариса Францівна

4-28-83

Головна медична сестра – Довгалюк Ольга Володимирівна

4-28-91

Секретар-друкарка – Харчук Марія Єдуардівна

4-29-74

Юрисконсульт – Кот Юрій Володимирович

4-28-92

 

Начальник відділу кадрів – Кравчук Тетяна Олександрівна

4-11-97

 

Завідувач, лікар-статистик – Балюк Любов Володимирівна

4-28-88

 

Головний бухгалтер – Байдич Тетяна Іванівна

4-28-92

Заступник головного бухгалтера  - Ватажук Ірина Миколаївна

4-28-92

 

Консультативно-діагностична поліклініка:

Завідувач, лікар-терапевт – Мисик Ганна Никанорівна

4-35-80

Стаціонар:

Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги

Завідувач, лікар з медицини невідкладних станів – Чайкун Олена Василівна

4-28-85

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Завідувач, лікар-анестезіолог – Михалків Ігор Іванович

4-29-26

Акушерсько-гінекологічне відділення

Завідувач, лікар-акушер-гінеколог – Георгіян Тетяна Іванівна

4-28-84

Інфекційне відділення

 

Завідувач, лікар-інфекціоніст дитячий – Бучковський Віктор Іванович

4-28-81

Терапевтичне відділення

Завідувач, лікар-терапевт – Баб’як Наталія Яківна

4-28-86

Кардіологічне відділення

Завідувач, лікар-кардіолог – Глівінська Зоя Миколаївна

4-28-90

Неврологічне відділення

Завідувач, лікар-невропатолог – Гордій Людмила Федорівна

4-28-89

Педіатричне відділення

Завідувач, лікар-педіатр – Лихолат Тетяна Василівна

4-28-87

Хірургічне відділення

Завідувач, лікар-хірург – Ружицький Анатолій Анатолійович

4-28-80

Ортопедо-травматологічне відділення

Завідувач, лікар-ортопед-травматолог – Георгіян Валентин Іванович

4-28-93

Відділення трансфузіології, заготівлі та переробки крові

Завідувач, лікар-трансфузіолог – Кошевко Вадим Іванович

3-14-21

Патологоанатомічний відділ

Лікар-патологоанатом – Камінський Сергій Васильович

 

Діагностичні підрозділи:

Клінічна лабораторія з бактеріологічним відділом

Завідувач, біолог – Чаюк Оксана Володимирівна

3-14-21

Рентгенологічне відділення

Завідувач, лікар-рентгенолог – Мельничук Ганна Василівна

4-35-89

Фізіотерапевтичне відділення

Завідувач, лікар-фізіотерапевт – Петрокушин Олег Іванович

 

Допоміжні підрозділи:

 

Аптечний відділ

 

Завідувач, провізор – Татарчук Мая Миколаївна

4-28-91

                   

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь