До УВАГИ відвідувачів ЦНАПу!!!

Дата: 06.04.2021 16:41

На зображенні може бути: текст

Відповідно до рішення Хмельницької обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

(Протокол № 7 від 05.04.2021р.)

з 7 квітня 2021 року на території Хмельницької області діють  обмеження визначені для “червоної зони” епідемічної небезпеки.

Колектив Центру надання адміністративних послуг Красилівської міської ради докладає максимум зусиль для забезпечення умов безпечного перебування у ЦНАП та запобігання масового поширення COVID – 19.

З метою дотримання карантинних обмежень просимо, Вас, надавати перевагу дистанційним консультаціям за телефоном  097-07-97-616.

В телефонному режимі ми надамо вичерпну інформацію та повідомимо про дату та час прийому адміністратором/працівником Центру.

Для реєстрації юридичних, фізичних осіб-підприємців прохання попередньо  телефонувати за номером : 097-07-97-616. Також юридичні та фізичні особи мають можливість отримувати інформацію безпосередньо через офіційний веб-сайт Міністерства юстиції України, за умови ідентифікації фізичної або юридичної особи з використанням електронного цифрового підпису чи іншого альтернативного засобу ідентифікації.

Загалом у зв’язку з оголошенням додаткових карантинних обмежень, рекомендуємо відкласти візит до ЦНАПу, якщо це не терміново, особливо людям, які входять до групи ризику.

Бережіть себе, своїх рідних та близьких! Обмежуйте контакти та уникайте громадських місць та місць масового скупчення людей.

Тільки взаємна повага, допоможе подолати наслідки Пандемії.