Привітали із Днем медичного працівника

Дата: 18.06.2021 17:36

Ролі першого плану змінились. Лікарі, медсестри, санітари. У головних ролях звичайні люди, від яких раптом залежить усе. Щодня вони ризикують своїм життям, безпекою своїх родин, здоров'ям своїх дітей, щоб рятувати наші. Ми переходимо на другий план і все, що нам необхідно - бути свідомими та відповідальними. Герої нашого часу, нашої громади: 113 лікарів, 234 медичних сестри, 115 санітарок. Втомлені і суворі, щодня ідуть у, переповнені хворими пацієнтами приймальні. Бути вдячними всім медичним працівникам, це найменше що ми можемо зробити. Ми з Вами!Ми дякуємо Вам! Ми віримо у Вас!

Тож саме сьогодні, напередодні професійного свята працівників галузі охорони здоров’я – Дня медичного працівника, яке в Україні відзначається щорічно у третю неділю червня Красилівська громада привітала працівників КНП «Красилівська багатопрофільна лікарня, КНП «Красилівський Центр ПМСД» та Красилівської підстанції екстреної медичної допомоги.

Міський голова Ніла Островська звернулась з вітальними словами до усіх представників медичної галузі Красилівської громади:

« Шановні наші медичні працівники! У переддень Вашого професійного свята, нагода усім нам низько вклонитись Вам за все добре і хороше, зроблене з душею, натхненням і талантом, подарованим Господом Богом! Це свято разом з Вами відзначають тисячі людей, яким Ви подарували радість перемоги над хворобами, які вірять Вам, вірять у Ваш професіоналізм, у Вашу постійну готовність прийти на допомогу. Хай усі Ваші добрі справи повертаються до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов'язком, а лише приємною місією!

Зі святом Вас, шановні медики!

Бережіть себе!»

З нагоди відзначення Дня медичного працівника, за досягнуті успіхи в організації та наданні медичної допомоги жителям міста, високий професіоналізм, особистий внесок в поліпшення медичного обслуговування, добросовісне відношення до виконання своїх службових обов’язків Ніла Островська вручила подяки виконавчого комітету Красилівської міської ради, подарунки та квіти:

- ВИШНЯКУ Юрію Олексійовичу - фельдшеру Кульчинівської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини КНП «Красилівський центр ПМСД»;

- ВОЛКОВІЙ Людмилі Василівні - лікарю - терапевту Красилівської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини № 3 КНП «Красилівський центр ПМСД»;

- ІЩУК Оксані Анатоліївні – сестрі медичній старшій відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги КНП «Красилівська багатопрофільна лікарня»;

- КАЧАН Аїді Норіківні – лікарю-дерматовенерологу КНП «Красилівська багатопрофільна лікарня;

- КУРУЗ Тетяні Дмитрівні – сестрі медичній старшій консультативно-діагностичної поліклініки КНП «Красилівська багатопрофільна лікарня»;

- ОВЧАРЕНКУ Анатолію Васильовичу – завідувачу амбулаторії, лікарю загальної практики – сімейному лікарю Западинської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини КНП «Красилівський центр ПМСД»;

- ОРОШКЕВИЧ Наталії Григорівні - фельдшеру Красилівської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини № 1 КНП «Красилівський центр ПМСД»;

- ЛИХОЛАТ Тетяні Василівні – завідувачу, лікаря-педіатра педіатричного відділення КНП «Красилівська багатопрофільна лікарня»;

- СТЕПАНЮК Віті Іванівні – сестрі медичній загальної практики – сімейної медицини Красилівської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини № 3 КНП «Красилівський центр ПМСД»;

- СТЕЛЬМАЩУК Світлані Ярославівні – лікарю ортопеду травматологу КНП «Красилівська багатопрофільна лікарня»

- ГАЛАЙКО Людмилі Іванівні - сестрі медичній Кабінету лікаря-кардіолога Консультативно-діагностичної поліклініки, КНП «Красилівська багатопрофільна лікарня».

З привітаннями та побажаннями до лікарів і медсестер, фельдшерів і акушерів, обслуговуючого персоналу і господарників також звернувся головний лікар Красилівської центральної районної лікарні Денис Дудко та головний лікар Красилівського Центру первинної медико-санітарної допомоги Олег Ватажук, які вручили грамоти кращим медичним працівникам.

Подяки від народного депутата України Олени Копанчук для працівників медичної галузі вручив депутат Красилівської міської ради - Олександр Конусь, також грамотами від депутата Хмельницької обласної ради Сергія Зозулі медичних працівників нагородила представник ТОВ Житниця - Поділля Агропромхолдингу Астарта – Київ – Лілія Лобова.

Під час урочистостей щирі вітання і побажання для медиків звучали від працівників галузей освіти та культури.

До привітань приєднався помічник голови Хмельницької обласної ради Віолети Лабазюк Ковальчук Сергій Андрійович Запрошуємо, який також відзначив медиків подяками та подарунками.

Музичні та танцювальні вітання з нагоди професійного свята для медичних працівників подарували творчі колективи Центру культури «Перлина», учні та викладачі Красилівської дитячої Школи мистецтв.

Більше фото за посиланням:https://www.facebook.com/krasylivrada/posts/4324846167575765