Село моє, для мене ти єдине

Дата: 20.06.2021 15:36

Сьогодні в День християнського свята – Трійці , коли зіллям заквітчані наші оселі, коли наші серця і душі відкриті назустріч сонцю, коли ми вшановуємо наших предків - село Заставки святкує 243 річницю від першої писемної згадки про село.

Усіх гостей святкового дійства привітав народний аматорський духовий оркестр Центру культури " Перлина". В цей день село, як завжди, радо зустрічало гостей. Тож із запашним короваєм та подарунками на свято завітала міський голова Ніла Островська.

З вітальними словами до жителів села Заставки звернулась міський голова Ніла Островська:

«Я вітаю усіх вас з величним християнським святом Святої Трійці. Сьогодні чудова нагода наповнити свої серця добром, любов'ю і щастям. Вітаю з Днем села і бажаю, щоб село Заставки і далі розвивалось та процвітало, щоб і надалі тут втілювались в життя тільки хороші справи, які змінюють село на краще!».

Привітала своїх односельчан староста села Заставки Надія Стасюк. До всіх присутніх звернувся отець Василь, настоятель Свято-Троїцької Церкви. З вітальним словом виступив депутат Красилівської міської ради Сергій Качан.

З нагоди відзначення першої писемної згадки про село та за активну участь у житті села подяки виконавчого комітету Красилівської міської ради вручили найактивнішим жителям:

- ПАЛАМАРЧУК Руслані Миколаївні - листоноші відділення поштового зв’язку села Заставки.

- БУРОМУ Павлу Володимировичу - багатодітному батьку за сумлінне виконання батьківського обов'язку, доброту, сердечну щирість та зразкове виховання неповнолітніх дітей;

- КАЛІНОВСЬКОМУ Василю Станіславовичу - учаснику ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС за сміливість та відвагу, проявлений героїзм, мужність під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

А також подарунками нагородили:

Діток, які народилися протягом 2020 -2021 років:

- Даміра Гончару

- Ярослава Іщука

- Аріну Кобильчук

- Маргариту Кравчук

- Вероніку Романюк

- Єву Розізнану

- Олеся Огородника

- Владислава Мамчура

- Діану Сокол.

Майбутніх першокласників:

- Дарину Войчишену

- Марка Іщуку

- Ольгу Правило

- Дарину Ревко

- Анну Ящук

Жителів, які беруть активну участь у громадському житті села:

- Юрія Горіна

- Наталію Іщук

- Наталію Ліщук

- Надію Посишену

- Сергія Ревко

- Наталію Ящук

Усі хто долучився до святкування мали змогу помилуватись виставкою місцевих майстрів народної творчості.

Свої музичні вітання дарували жіноча вокальна група " Вербиченька" Заставківського будинку культури, солісти та творчі колективи сільського закладу культури. Жителів села Заставки привітали творчі колективи: жіноча вокальна група " Матіола" Красилівського міського будинку культури, творчі працівники Центру культури "Перлина", дует працівників закладів культури у складі Людмили Машталір та Юрія Томчука, жіноча вокальна група Лагодинецького будинку культури та солістка Манівецького сільського будинку культури Вікторія Українець.

Після святкової програми жителі села пригощались смачним короваєм від Красилівської міської громади.

Завершилось свято частуванням від місцевих жителів, дитячою та молодіжною дискотекою.