130-річний ювілей Яворовецької ЗОШ І-ІІ ступенів

Дата: 20.06.2021 15:41

Особливою подією для жителів села Яворівці стало ствяткування 130-річного ювілею Яворовецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, яке відбулось 20 червня.

Ювілейні святкування стали незабутньою зустріччю багатьох поколінь вчителів та учнів. Для випускників школи та гостей діяла виставка, яка розповідала про цікаве та змістовне шкільне життя. Стіни прикрашали плакати, стінівки та фото багатьох поколінь випускників присвячені ювілею школи.

Поринути в минуле, свої спогади та висловити слова вдячності змогли всі, хто був присутнім на святковому концерті.

На поважний ювілей школи завітали міський голова Ніла Островська, начальник відділу освіти, молоді та спорту Олена Заїка.

«Я дякую за запрошення бути сьогодні разом з Вами на святкуванні 130-річного ювілею школи. Сьогодні гарна нагода зібратися усім випускникам, відвідати свої класи, посидіти за партою, хоча парти вже давно не ті… Дійсно, школа – це на все життя. Ці спогади, шкільні друзі, вчителі – все це ми завжди згадуємо з любов’ю і теплом. Тож нехай і сьогоднішній день залишить тільки гарні і приємні спогади усім нам!», - зазначила міський голова та від імені всієї Красилівської громади вручила директору Яворовецької ЗОШ І-ІІ ступенів Валентині Огороднік подяку та подарунок – новий ноутбук.

До вітань також приєналась староста Яворовецького старостинього округу Валентина Хельменко.

Щирі привітання гостей перепліталися з концертною програмою, в якій брали участь учні та вчителі.

Було все: вокальні та хореографічні номери, поетичні читання та екскурс в історію рідної школи. Концертні номери змінювали спогади колишніх учнів, ветеранів освітянської ниви.

Хвилиною мовчання вшанували директорів, вчителів, що відійшли у вічність.Фото без опису