День скорбо?ти і вшанува?ння па?м'яті жертв війни? в Україні

Дата: 22.06.2021 15:42

22 червня щороку вся наша Україна відзначає сумну дату - День скорбо?ти і вшанува?ння па?м'яті жертв війни? в Україні. Пам'ять людська повертає нас на 80 літ назад у вир початку найстрашнішої, найжорстокішої в історії нашого народу війни. Війни, в якій нацизм запрограмував наперед Україні довічне рабство та поетапне повне знищення нації.

Горем і болем вона ввійшла в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. За сучасними підрахунками українських істориків, загальні людські втрати України у тій війні 1941 – 1945 рр. загинуло близько 9,5 млн. осіб; а загальні демографічні – понад 14 млн. Понад 2 млн. українців були вивезені для примусової праці до Німеччини та її союзників. Ми завжди пам’ятаємо, що на теренах нашої України вічним сном сплять у 28 тисячах Братських та Одиноких могилах близько трьох мільйонів радянських воїнів. Сьогодні ми також сумуємо за 7209 нашими воїнами-земляками, які полягли у боях тієї жорстокої війни.

На превеликий жаль, із кожним роком все менше залишається в живих тих, хто зі зброєю у руках захищав тоді нашу країну. Та всі Герої, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у вдячній пам'яті нащадків, а розповіді про їх подвиги та мужність передаватиметься з покоління в покоління.

Красилівська громада разом із міським головою Нілою Островською віддала шану величі духу українських героїв, борців за волю України, які є символом незборимості української нації. Учасники заходу хвилиною мовчання та покладанням квітів до підніжжя меморіальних плит: Братської могили, Памятного знаку полеглим землякам та до могили Невідомого воїна, хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх, хто віддав своє життя за волю, незалежність і свободу нашої єдиної України.

Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим Героям!Фото без описуФото без опису