Енергія молодих – це рушійна сила позитивних змін

Дата: 23.06.2021 15:46

Сьогодні на неформальній зустрічі без краваток «Молодь: діалог майбутнього», члени Красилівської молодіжної ради спільно з міським головою Нілою Островською обговорювали свої напрацьовані проекти, бачення їх реалізації в розвитку молодіжної політики в Красилівській громаді.

Обговорено плани від створення молодіжного хабу, впровадження сучасних форм спілкування та інформування молоді, до проведення еко-акцій, відкритих тренувань, майстер класів, планерів, заходів з правової культури для підлітків, молоді та ще багато цікавих проектів спрямованих на активізацію молоді.

«Енергія молодих – це завжди рушійна сила позитивних змін у суспільстві, запрошую молодь громади бути активними та долучатись до розбудови громади, в якій буде комфортно, затишно і безпечно усім – від малого і юного до поважного», - підсумувала міський голова Ніла Островська.

До реалізації нових проектів долучаться профільні управління, комунальні організації, заклади освіти і культури.Фото без опису