День молоді в Красилівській громаді!

Дата: 27.06.2021 08:21

27 червня Україна відзначає День молоді. Це свято вважають днем активних молодих людей, які мріють змінити країну на краще. Не випадково День молоді відзначають в найтеплішу, найпрекраснішу, сонячну пору року, то ж у цей день, в міському парку відпочинку красилівчан зі святом радо вітали енергійні вокалісти, випускниці Школи мистецтв, вихованці будинку творчості дітей та юнацтва та просто співучі гості.

Одночасно молодь та діти переглядали фільм просто неба, а молодіжну дискотеку для жителів нашого міста провели незмінний діджей Сергій Крицький та Богдан Олійник.

Фото без описубільше фото за посиланням:https://www.facebook.com/krasylivrada/posts/4350668091660239