День Національної поліції України

Дата: 02.07.2021 16:49

Сьогодні, 2 липня, українські поліцейські відзначають своє професійне свято – День Національної поліції України. В актовому залі Красилівського відділу поліції ГУНП Хмельницької області із професійним святом правоохоронців привітала міський голова Ніла Островська:

«Напередодні Дня Національної поліції України, приємно вітати Вас, від імені Красилівської громади, дякую за Вашу відповідальну і благородну місію - Ви захищаєте здоров’я і життя права і свободи громадян України, відстоюєте інтереси держави і суспільства. Ви – основа нашої державності!»

З нагоди відзначення професійного свята, за належне надання поліцейських послуг у сфері забезпечення публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади та з нагоди Дня Національної поліції України, міський голова вручила Почесні грамоти виконавчого комітету Красилівської міської ради та подарунки:

- БАЧКУ Олександру Володимировичу, начальнику СВГ Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області, майору поліції;

- ДИХТЯРУ Олександру Григоровичу, начальника ВПД №2 Хмельницького РУП ГУНП у Хмельницькій області;

- МИКИТЮКУ Андрію Михайловичу, поліцейському офіцеру громади СВГ Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області, капітану поліції;

- МОМОТУ Олегу Володимировичу, інспектору СРПП ВПД №2Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області, старшому лейтенанту поліції;

- САМОЛЮКУ Олександру Андрійовичу; інспектору СРПП ВПД №2Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області, старшому лейтенанту поліції;

- СПЕЦІАЛЬНОМУ Михайлу Михайловичу, поліцейському офіцеру громади СВГ Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області, майору поліції

- ШЕВЧУКУ Олександру Володимировичу, інспектору СРПП ВПД №2Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області, капітану поліції .

Всіх присутніх з Днем Національної поліції України привітав дует Центру культури «Перлина» піснею " Українська родина".Фото без опису