Ой на Івана, та й на Купала

Дата: 08.07.2021 08:35

07 липня 2021 року в міському парку відпочинку відбулося традиційне святкування Івана Купала, під час якого було створено святкову атмосферу в стилі народних фольклорно-обрядових традицій цього свята.

Під звуки народного аматорського духового оркестру Центру культури «Перлина» усі жителі та гості міста сходились до місця святкування.

Театрелізоване дійство «Ой на Івана, та й на Купала» зібрало чимало глядачів, на якому народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Случ» та хореографічна студія «Візерунок» відобразили фольклорний обряд святкового дійства.

Концертна програма продовжилась виступами творчих колективів закладів культури Красилівської громади.

На стадіоні Красилівської ДЮСШ, для шанувальників активного відпочинку, відділом освіти, молоді та спорту були організовані змагання з волейболу серед аматорських чоловічих команд, а в літньому майданчику для малечі було організовано конкурси, ігри, забави. Усі гості свята мали можливість самостійно сплести свій купальський вінок, відвідавши майстер-клас із плетіння вінків «Купальський віночок» від працівників Центральної бібліотеки та Будинку творчості дітей та юнацтва.

Святкове дійство завершилося дискотекою на свіжому повітрі.

Фото без описубільше фото за посиланням: https://www.facebook.com/krasylivrada/posts/4378819075511807