Підприємствам комунальної власності - український газ

Дата: 12.08.2021 15:34

Враховуючи на необхідність негайного вирішення вищими урядовими органами питання вартості природного газу для підприємств та установ комунальної власності, депутати міської ради прийняли рішення про направлення звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України з питання надання для комунальної теплоенергетики газу українського видобутку.

З метою недопущення підняття тарифів на теплопостачання для населення на 2021-2022 опалювальний рік, враховуючи зменшення платоспроможності мешканців у зв’язку із пандемією, органам державної влади пропонується:

1. Внести зміни до Закону України «Про теплопостачання» в частині заборони відключення об’єктів Теплокомуненерго від енергопостачання в опалювальному періоді.

2. Розроблення Методики визначення різниці в тарифах, що утворилась після 01.01.2016.

3. Врахування у державному бюджетів коштів на погашення різниці в тарифах, що утворилась після 01.01.2016, та забезпечення її фінансування.

4. Надавати для комунальної теплоенергетики газ українського видобутку за ціною собівартості.Фото без опису