В Красилівській громаді, в с.Яворівці відродили та освятили прадавню криницю.

Дата: 23.08.2021 17:45

Сьогодні, 23 серпня, у День Державного Прапора та напередодні 30-ї річниці Незалежності України, в с.Яворівці Красилівської громади, відбулося справжнє свято для жителів села - відродження та освячення прадавньої криниці. Народне гуляння зібрало чимало люду, адже з давніх-давен люди шанобливо ставилися до річок, криниць, джерел, бережуть їх, бо знають, що вода – то життя.

На свято завітала міський голова Ніла Островська, яка привітала жителів села :

«Бути сьогодні разом з вами, на цій, без перебільшення, історичній події. Я дякую усім і кожному, хто доклав зусиль для відродження цієї святині. Бо дійсно, як кажуть в народі: де вода, там життя. Нехай життя тут вирує, усі будуть здорові та щасливі. Будьмо гордими тим, що ми українці. Слава Україні! Слава кожному з вас!»

Міський голова також привітала жителів Яворівець з державними святами та вручила подяки за активну громадську позицію, особисту участь у проведені робіт з благоустрою не території Яворовецького старостинського округу та з нагоди Дня Державного прапора та 30-ї річниці незалежності України Ковалюк Тетяні Олександрівні та Поліщуку Василю Михайловичу.

До привітань приєдналась староста села Хельменко Валентина

Відкриття криниці супроводжувалось концертом, а щоб вода була справді цілющою, відбувся чин освячення води, яке здійснив настоятель Свято-Димитріївського храму, отець Олег.

Хай же служить криниця мешканцям, а місце біля неї буде бажаним для відпочинку усіх подорожуючих.

Нехай усі ми будемо задоволені і горді тим, що живемо у вільній, незалежній Україні!