ПРОТИДІЯ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ

Дата: 25.08.2021 17:04

Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» від 07 грудня 2017 року №2229-VIII

Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» від 22 серпня 2018 року №658

Установи, які можуть надати допомогу постраждалим від домашнього насильства

Красилівський відділ поліції

Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області

тел. 102

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

тел. 4-27-41

Красилівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

(тут можете скористатись послугами психолога)

тел. 4-45-81

Районний центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді

тел. 4-22-50

Красилівська міська рада Хмельницької області (відповідальні особи: секретар міської  ради – Морозович Ірина Володимирівна, начальник сектору сімейної політики міської ради – Гаврилюк Ірина Володимирівна)

тел. 4-29-92

УРЯДОВА «ГАРЯЧА ЛІНІЯ» 15-47 ПРАЦЮЄ ЦІЛОДОБОВО

Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.

На «гарячій» лінії:

- надаються інформаційні, психологічні та юридичні консультації чоловікам та жінкам, які постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або з питань загрози вчинення такого насильства;

- надається психологічна допомоги потерпілим від домашнього насильства жінкам, чоловікам, дітям.

Відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», з метою запобігання домашньому насильству та забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на території Красилівської міської територіальної громади визначено відповідальних осіб із здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади, а саме:

секретаря міської ради Морозович Ірину Володимирівну, тел. 43574;

начальника відділу соціального захисту населення міської ради Гаврилюк Ірину Володимирівну, тел. 42583;

старости сіл, що входять до складу Красилівської міської об’єднаної територіальної громади:

-   Стасюк Надія Миколаївна,  (Заставківський старостинський округ),

тел. 95301;

-   Семенчук Валентина Володимирівна, (Дружненський старостинський округ),  тел. 0977761576;

-   Сторожук Валентина Миколаївна,  (Волицький старостинський округ),

тел. 96647;

-   Янкович Людмила Вікторівна, (Кульчинівський старостинський округ), тел. 0678965185;

-   Бабаніна Лариса Володимирівна, (Кульчинківський старостинський округ), тел. 97144;

-   Паращук Ольга Володимирівна, (Печеський старостинський округ),        тел. 97837;

-   Шемчук Василь Михайлович, (Чепелівський старостинський округ),

тел. 0680270020;

-    Буць Микола Миколайович, (Митинецький старостинський округ),

тел. 0978079850;

-    Шевчук Валерій Вільгімович, (Веселівський старостинський округ),

тел. 0977725986;

-    Константін Валентина Володимирівна, (Западинський старостинський округ), тел. 0673873853;

-    Хельменко Валентина Іванівна (Яворовецький старостинський округ),

тел. 43351;

-    Лямець Анатолій Якович, (Манівецький старостинський округ),

тел. 09825297684

-   Поліщук Валентина Василівна, (Чернелівський старостинський округ),

тел. 99317;

-   Мудь Володимир Максимович, (Лагодинецький старостинський округ), тел. 0680272840.

Крім того, відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту Красилівської міської ради від 18.05.2021 № 58-од, визначено директорів закладів загальної середньої освіти Красилівської міської ради відповідальними особами з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.

Відповідно до Наказу КНП «Красилівський центр первинної медико-санітарної допомоги» від 06.05.2021 року № 30-вд, призначено відповідальних осіб у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, зокрема:

по  Красилівській АЗП-СМ № 1 та № 2 – завідувача, лікаря загальної практики – сімейного лікаря Ковальчук Аллу Василівну;

по  Красилівській АЗП-СМ № 3 – завідувача, лікаря загальної практики – сімейного лікаря Кошалко Оксану Богданівну;

по  Западинській АЗП-СМ – завідувача, лікаря загальної практики – сімейного лікаря Овчаренка Анатолія Васильовича;

по  Кульчинівській АЗП-СМ – завідувача, лікаря загальної практики – сімейного лікаря Вишняка Юрія Олексійовича;

по  Чернелівській АЗП-СМ – завідувача, лікаря загальної практики – сімейного лікаря Мартинюка Сергія Валентиновича.