Дата: 30.08.2021 09:48

Красилівська міська рада Хмельницької області повідомляє про виявлення безхазяйного нерухомого майна будівель та споруд стадіону „Юність”, а саме: будівля туалету, футбольне поле, бігова доріжка, сектор спортивних змагань, огорожа, під’їзна площадка спортивного павільйону, дворова площадка спортивного павільйону, дворова площадка спортивного павільйону, пішохідна доріжка, ворота, дренаж, водопровід, каналізація, електролінія на залізобетонних стовпах, розділова огорожа, площадка, площадка для гри в хокей, трибуни на, які знаходяться за адресою: Хмельницька область, Красилівський район, м. Красилів, вул. Центральна, 7 (акт комісії з обстеження безхазяйного майна, від умерлої спадщини на території Красилівської міської ради від 27.08.2021 року), яке взяте на облік в державному реєстру речових прав на нерухоме майно 27.08.2021 року.

Власників вказаного майна, з підтверджуючими правовими документами, просимо звернутися до Красилівської міської ради (каб. №304) з метою зняття з обліку протягом року з дня оприлюднення цього оголошення.