Святкуємо разом день народження рідного міста!

Дата: 14.09.2021 08:39

Після завершення урочистої частини, всіх, хто прийшов розділити радість свята, щиро вітали творчі колективи Красилівської міської об’єднаної територіальної громади. Чудові та яскраві концертні номери потішили глядачів.

На всіх мешканців та гостей міста в парку відпочинку очікувало фольк-містечко, де всі охочі могли насолодитися українськими народними піснями, та поласувати традиційними стравами старостинських округів громади.

Уже традиційно місто Красилів вітає своїми музичними шедеврами академічний симфонічний оркестр Хмельницької обласної філармонії.

Також глядачі мали змогу насолодитися співом етноспівачки, півфіналістки 11 сезону вокального шоу «Голос країни» Галини Куришко та послухати рок-гурт «Тінь сонця» .

Вогняне шоу у виконанні колективу REITON додало запалу перед початком молодіжної дискотеки.

Відзначення дня народження нашого рідного міста завершилось святковим салютом!