Дата: 14.09.2021 14:47

«Ми завжди будемо пам’ятати Героїв, які віддали найцінніше - своє життя за мир свободу і незалежність України!» - Ніла Островська

14 вересня 2021 року минають другі роковини з дня загибелі нашого земляка, українського Героя, воїна АТО Максима Володимировича Кондратюка, який народився 24 липня 1993 року в місті Красилові в родині робітників. Протягом 2000-2004 років навчався в Красилівській ЗОШ № 2, у 2011 році закінчив спеціалізовану ЗОШ № 7 в місті Хмельницькому.

У 2013 році був призваний на строкову службу за контрактом, до 8-го окремого полку спеціального призначення. Займав посади розвідника-снайпера та командира 2-го відділення 2-ї групи 8-ї роти спецпризначення. З 16 травня 2014-го неодноразово брав участь у бойових діях на Сході України. Мав звання старшого сержанта.

10 вересня 2019 року група поверталася з виконання бойового завдання в районі проведення боїв на Луганщині, де Максим підірвався на ворожій протипіхотній міні та зазнав чисельних вогнепальних осколкових поранень, в результаті яких помер у Харківському військовому госпіталі.

Сьогодні на могилу Максима прийшли міський голова, рідні, близькі та друзі, аби віддати шану загиблому. Також Ніла Островська поклала квіти біля меморіальної дошки Героя, що розміщена на фасаді ЗОШ № 2.

Нехай в серцях усіх красилівчан пломеніє згадка про Героя, який віддав за нас з вами своє життя.

Світла та вічна пам'ять Максиму!Фото без опису