21 вересня 2021 року свою 101-у річницю відзначає село Новодубище.

Дата: 21.09.2021 20:26

Під звуки оркестру Центру культури і дозвілля «Перлина», у центрі села, зібрались місцеві жителі зі своїми родинами, щоб разом відсвяткувати день народження своєї малої Батьківщини.

Із запашним короваєм та привітальними словом на свято завітала міський голова Ніла Островська: «Вітаю вашу невеличку, але дружню, працелюбну родину, яка дбає про своє мальовниче село. Хай панує в ньому радість, добро, любов та злагода, а Божа Матір оберігає всіх нас!»

Свої музичні вітання дарували присутнім: мешканка села Марина Сторожук, Інна Грицюк і Тетяна Підберезна та вокальне тріо Центру культури «Перлина».

Під час концерту жителі села пригощалися запашним короваєм від Красилівської міської ради та ТОВ "Кернел".

Фото без описубільше фото за посиланням : https://www.facebook.com/krasylivrada/posts/4607509949309384