У селі Дубище відзначили День села

Дата: 21.09.2021 20:48

524-а річниця від Дня першої писемної згадки про село об’єднала людей різного віку – від малого до великого, щоб не лише переглянути концертну програму, але й відпочити, поспілкуватися один з одним та просто весело й цікаво провести час.

Тож сьогодні міський голова Ніла Островська та секретар міської ради Ірина Морозович відвідали богослужіння в сільському храмі, а також взяли участь у святкуванні.

«Вітаю усіх вас з сьогоднішнім святом – Різдвом Пресвятої Богородиці. Хай Матір Божа кожного оберігає і свою милість посилає в кожну домівку села Дубище. Хай всі будуть здорові, хай всі будуть щасливі тут, на рідній землі!» - побажала присутнім міський голова та вручила подарунки старожительці села та новонародженим діткам.

Музичні вітання господарям та гостям свята дарували: Інна Грицюк та Тетяна Підберезна, вокальне тріо Центру культури «Перлина», мешканка села Марина Сторожук.

Після концерту всіх охочих частували запашними короваями від Красилівської міської ради та ТОВ «Кернел».

Фото без описубільше фото за посиланням: https://www.facebook.com/krasylivrada/posts/4607558182637894