Привітали працівників Державного підприємства «Красилівський агрегатний завод» з професійним святом

Дата: 24.09.2021 13:49

З нагоди професійного свята працівників машинобудування і приладобудування, сьогодні Ніла Островська в особі Циби Сергія (начальник конструкторського бюро) та Озійчук Світлани (провідний бухгалтер) привітала усіх працівників ДП «Красилівський агрегатний завод»:

«Сьогодні від імені всієї Красилівської громади я вітаю усіх працівників вашого підприємства з професійним святом. Бажаю, щоб підприємство знову запрацювало на повну силу, щоб кожен йшов на роботу з впевненістю, що заробітню плату буде виплачено вчасно, і щоб вона зростала. Міцного здоров’я, родинного благополуччя, достатку та щастя вам та вашим сім’ям»,- побажала міський голова.

Також Ніла Островська вручила працівникам Грамоти виконавчого комітету Красилівської міської ради та подарунки.