Ніла Островська ,,Наша мета підняти рівень життя сільських жителів до міського. Такі заходи в галузі культури наближають нас до цієї мети’’

Дата: 07.10.2021 09:24

Збереження закладів культури - є одним із важливих завдань громади. Саме в цих закладах діти, молодь та й старші люди можуть не лише організовувати культурно-масові заходи, а й в задоволення проводити свій вільний час.

Завдячуючи підтримці міської влади, такі заклади продовжують оновлюватись та покращуватись.

На сьогодні в Кульчинівському сільському будинку культури завершено поточний ремонт передньої частини покрівлі, частково замінено ринви та відливи, відремонтовані аварійні ворота, оброблено відкоси 15-и металопластикових вікон, зроблено поточний ремонт фундаменту навколо будівлі, на що з бюджету громади спрямовано 215,5 тис. грн.

А Пашутинська сільська бібліотека вже зовсім скоро наповниться книжковим фондом, який буде перенесено з села Веселівка в приміщення Пашутинського сільського клубу. На сьогодні в клубі, для функціонування публічно-шкільної бібліотеки, проведено поточний ремонт двох кімнат, на що з міського бюджету використано 39,8 тис. грн.