Привітали працівників поштового зв’язку

Дата: 08.10.2021 14:18

Напередодні Всесвітнього дня пошти, міський голова Ніла Островська привітала працівників міського відділення поштового зв'язку Хмельницької дирекції Акціонерного товариства «Укрпошта».
«Працівники пошти – це ті люди, кого щоденно чекають наші жителі. Ви, як друзі, порадники, адже разом із листами і газетами приносите надію на краще! Від імені всіх ваших клієнтів, вітаю вас із професійним святом. Бажаю, щоб робота була в задоволення, щоб вас поважали і любили надалі, щоб ви були здорові, щоб в ваших родинах було все якнайкраще!» - зазначила Ніла Василівна.
За сумлінне виконання службових обов’язків у наданні послуг та добросовісне обслуговування населення грамотами виконавчого комітету міської ради нагороджено колектив центрального відділення поштового зв’язку Хмельницької дирекції АТ «Укрпошта» (начальник Валентина Данилюк) та листоношу Олену Павлюк.