Красилівска громада святкує 524 річницю села Волиця

Дата: 09.10.2021 16:38

Берегти славні традиції, звичаї та свята рідного села, примножувати здобутки його на радість дітям, берегти село, не цуратися його свят і буднів - святий обов’язок кожного.

Під звуки оркестру Центру культури і дозвілля «Перлина», біля сільського будинку культури, сьогодні, 09 жовтня 2021 року, зібрались місцеві жителі зі своїми родинами, аби разом відсвяткувати день народження своєї малої Батьківщини.

Біля сільського будинку культури було організовано виставку народних умільців села Волиця, в якій взяли участь учні школи.

Із запашним короваєм на свято завітала міський голова Ніла Островська та депутат міської ради Сергій Дидюк.

«Вітаю всіх! Сьогодні гарна нагода, гарне церковне свято – Івана Богослова! Я бажаю, щоб в кожній домівці нашого прекрасного села Волиця панувала Божа благодать, щоб Господь допомагав нам всім в наших праведних справах. Вітаю з днем села! Бажаю, щоб в кожній родині панували мир, злагода та добробут, щоб було мирне небо над нашими головами, була впевненість в гарному майбутньому! Слава усім вам, прекрасні жителі села Волиця! Слава Україні!» - привітала міський голова та нагородила грамотами виконавчого комітету міської ради Басалая Андрія Володимировича – директора ТЗОВ «М’ясник» та Сторожука Сергія Івановича – менеджера ТОВ «Енселко – Агро».

Також дітки, які народилися у 2020-2021 роках, отримали в подарунок від міського голови вишиваночки.

Продовжувалися заходи виступами учасників художньої самодіяльності, творчих колективів Центру культури і дозвілля «Перлина», аматорського колективу села Заставки «Вербиченька» та вокального дуету села Кульчини.

Після концерту всіх охочих частували запашними короваями від Красилівської міської ради та ТОВ «Енселко – Агро».

А на завершення святкування Дня села,  для односельчан та гостей свята було організовано пригощення.