Позачергове засідання місцевої комісії з питань ТЕБ і НС

Дата: 11.10.2021 15:46

Сьогодні, під керівництвом Красилівського міського голови Ніли Островської, проведено позачергове засідання місцевої комісії з питань ТЕБ і НС щодо обговорення виникнення надзвичайної ситуації місцевого рівня пов’язаної з відсутністю постачання природного газу для установ, організацій та комунальних неприбуткових підприємств, що фінансуються з бюджету громади на осінньо-зимовий період 2021/2022 років.
У засіданні взяли участь члени комісії з питань ТЕБ і НС, керівники окремих підприємств, а також запрошені.
,,У зв’язку із суттєвим зростанням ціни на газ заклади освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту та комунальні підприємства громади не можуть закупити газ на осінньо-зимовий період 2021/2022 років. Однак, зважаючи на меморандум, що підписано під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, про непідвищення рівня тарифів, маємо можливість отримати знижену ціну від НАК "Нафтогаз України. Тому, з метою забезпечення відповідних переговорних процедур та отримання газу за ціною 16,32 грн. з ПДВ, сьогодні ми повинні прийняти відповідне рішення комісії ’’, – відзначила Ніла Островська.