Сьогодні відбулась чотирнадцята сесія міської ради за участі 19 депутатів.

Дата: 18.11.2021 12:47

Прийнято ряд важливих рішень, що стосуються роботи нещодавно відкритого спортивно-реабілітаційного центру, а саме :

депутати підтримали мою ініціативу щодо надання пільги в розмірі 50% дітям інвалідам до 18 років та учасникам бойових дій на сході України на відвідування спортивно-реабілітаційного центру. В окремих випадках, за рішенням виконавчого комітету міської ради та рекомендаціями відповідної комісії, розмір пільги становитиме 100%.

затверджено в новій редакції Статут Красилівського підприємства теплових мереж, на балансі якого перебуває зараз заклад, та направлено 200,0 тис. грн. на оплату спожитих енергоносіїв і виплату заробітної плати його працівникам спортивно-реабілітаційного центру.

P.S. Сьогодні я знову переконалась у нашій злагодженій командній роботі, ми швидко реагуємо на виклики сьогодення, і я дякую усім депутатам за конструктивність та оперативність.