З метою покращення епізоотичної ситуації щодо розповсюдження сказу на території громади
З метою покращення епізоотичної ситуації щодо розповсюдження сказу на території громади, 25 листопада під керівництвом першого заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитра СКЛОННОГО, проведено засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії при Красилівській міській раді і прийнято ряд важливих рішень.
Основним перенощиком сказу є червона лисиця та безпритульні тварини. З початку мисливського сезону на хутрових звірів, який розпочався 6 листопада, мисливцями відстріляняно 42, а з початку року 103 голови лисиці червоної і доставлено до місцевої державної установи ветеринарної медицини для подальшого дослідження на сказ в Хмельницькій регіональній лабораторії Держпродспоживслужби.
Для успішної боротьби із даною хворобою необхідно забезпечити імунізацію домашніх тварин проти сказу, зменшити кількість безпритульних тварин та забезпечити вплив на чисельність лисиць в дикій фауні, які являються основним джерелом розповсюдження збудника хвороби.