РІШЕННЯ 15-Ї ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ КРАСИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОСЬОМОГО СКЛИКАННЯ ВІД 03.12.2021 РОКУ

Дата: 06.12.2021 09:29

Рішення №1

Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020 року № 9 «Про бюджет Красилівської міської територіальної громади на 2021 рік».

Рішення №2

Про здійснення місцевого запозичення Красилівською міською радою Хмельницької області у 2021 році.

Рішення №3

Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020 року № 5 «Про затвердження кошторису видатків фонду охорони навколишнього природного середовища громади на 2021 рік».

Рішення №4

Про внесення змін до рішення міської ради  від 15.12.2017 року № 3 «Про утворення відділу освіти, молоді та спорту Красилівської міської ради

Хмельницької області».

Рішення №5

Про делегування відділу освіти, молоді та спорту (посадовій особі)

Красилівської міської ради здійснення повноважень засновника щодо управління підпорядкованими закладами освіти.

Рішення №6

Про затвердження програми навчання плаванню учнів закладів загальної

середньої освіти Красилівської міської ради Хмельницької області на 2021 –

2025 роки.

Рішення №7

Про надання дозволу на передачу майна спільної власності територіальної

громади.

Рішення №8

Про затвердження плану діяльності Красилівської міської ради з

підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік.

Рішення №9

Про надання матеріальної допомоги жителям Красилівської міської  територіальної громади.

Рішення №10

Про надання громадянам дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Рішення №11

Про  затвердження  технічних документацій  із  землеустрою, проектів   землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання  земельних  ділянок безоплатно у власність  громадянам.

Рішення №12

Про  затвердження  технічної документації  із  землеустрою щодо  поділу  земельної  ділянки.

Рішення №13

Про  надання  дозволів  на  розроблення  проектів землеустрою  щодо  відведення  земельних  ділянок, затвердження проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки,  надання  земельних  ділянок  в  користування  на умовах  оренди та  постійне  користування.

Рішення №14

Про  затвердження  проектів  землеустрою  щодо  відведення  земельних  ділянок   для  зміни  їх  цільового  призначення.

Рішення №15

Про  продовження  терміну дії  договору  оренди  землі.

Рішення №16

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості)та надання земельних ділянок  (невитребуваних  земельних часток (паїв)в користування на умовах оренди.

Рішення №17

Про  продаж  земельної  ділянки несільськогосподарського  при­значення

у  власність ТОВ „КРАСИЛІВ-СЕРВІС-ПОСТАЧ”.

Рішення №18

Про розгляд звернень громадян  із  земельних  питань.

Рішення №19

Про проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, що підлягають продажу.