Дитячі мрії здійснені!!!

Дата: 18.12.2021 18:40

Сьогодні Святий Миколай завітав із подарунками до діток, які найбільше очікують це свято, яким потрібна особлива увага та турбота.
Доброю традицією в нашій громаді стала участь небайдужих жителів та підприємців у благодійній акції «Миколаєм може бути кожен».

Допомогли здійснити мрію дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, та особливих діток – з обмеженими фізичними можливостями: Ніла Островська (міський голова), Анатолій Поляновський, Марія Гвоздьова (м-н «Панорама»), Олег Білявець (ТМ«Мамин хліб»), Андрій Басалай (ТзОВ «М’ясник»), Іван Шахрай (ОК ЖБК-2020), Олександр Гаврилюк (м-н «Будматеріали»), Андрій Костюк (ТОВ «ЗНЕТ»), Ніна Грибчик (м-н «Роман»), Василь Галайко (м-н «Гіга Байт»),  Петро Петришин, Лариса Корчинська, Леонід Котюк (м-н «Ірбіс»), Олександр Марченков (м-н «Вікторія»), фізичні особи-підприємці громади: Тетяна Сінчук, Зоряна Голіцина, Артур та Олександр Павловські, Галина Стецюк, Ірина Кривинчук, Ніна Ковезюк, Микола Богачук, Наталія Боровська, Надія Кравчук, Василь Сідоров, Роман Білик, Василь Юхименко, Жанна Агатюк, та жителі  громади: Інна Нурбаєва,  Ірина Кривоносюк, Олена Філіпчук, Аліна Гаруліч, Олена Окончук, Оксана Сарапук, Ігор Ярмоленко, Марина Полятевич, Тетяна Галуза, Ірина Биченко, Людмила Войтович, Наталія Максимчук, Тамара Магмет, Наталя Олійник,  Світлана Ковальчук, Людмила Малишевська, Фан-клуб «Краса & Сила», а також:  Наталія Беренда (волонтер смт. Ярмолинці), Ольга Боровик (м. Хмельницький).

«Захоплююсь людьми,  які із задоволенням здійснюють дитячі мрії, адже чужих дітей не буває! Дякую усім, хто долучився до цієї прекрасної акції, створивши свято для маленьких та юних жителів нашої громади», - Ніла Островська.