Сьогодні, 18 грудня, за підтримки Красилівської міської ради, на базі Дитячо-юнацької спортивної школи пройшов  традиційний 19 турнір з футзалу пам’яті тренера з футболу Якова Давидовича Горбачова.

Дата: 18.12.2021 19:40

У турнірі взяли участь команди ветеранів футболу: ФК «Случ» м. Красилів, ФК «Темп» м. Шепетівка, ФК «Полісся» м. Житомир, ФК «Верес» м. Рівне.

«Вітаю усіх присутніх, особливо вітаю футбольні команди з інших міст! Дякую нашим гостям, що підтримують Красилівські традиції та вже 19 рік поспіль беруть участь в турнірі пам’яті Якова Горбачова. У переддень Святого Миколая, бажаю здійснення найзаповітніших мрій, а основне місцевого здоров’я та подальших успіхів у спорті!»,- звернулася до присутніх Ніла Островська.

В свою чергу видатний футболіст Сергій Ковалець подякував міському голові за підтримку та розвиток фізичної культури і спорту у громаді, зокрема ветеранського футболу.

За підсумками змагань, Ніла Островська нагородила переможців кубками та грамотами за зайняте:

І місце - футбольну команду «Случ» (м. Красилів),
 ІІ місце – футбольну команду «Полісся» (м. Житомир)
 ІІІ місце – футбольну команду «Темп» (м.Шепетівка).

Вітаємо нашу футбольну команду «Случ» з перемогою!!!