Сьогодні, 24 грудня 2021 року, проведено 16-ту чергову сесію Красилівської міської ради за участі 18 депутатів.

Дата: 24.12.2021 15:49

Депутати розглянули та одностайно ухвалили 28 проєктів рішень із різноманітних питань.

Основне – затверджено основний фінансовий документ територіальної громади – б’юджет на 2022 рік, яким передбачено доходи в сумі 273,648 млн. грн. Затверджений б’юджет зріс, проти бюджету поточного року, на 21 млн. грн., він є збалансованим по доходах і видатках. Однак, бюджет розвитку громади зменшився з 15,0 млн.грн. (у 2021) до 11,5 млн. грн. (прогноз на 2022);

,,Різкий ріст енергоносіїв практично не дає можливості нам мати б’юджет розвитку. Але ми його маємо! Ми і надалі будемо рухатись, шукати резерви та використовувати всі можливості для забезпечення додаткових надходжень до нашого б’юджету’’ – підкреслила Ніла Островська.

Зважаючи на суттєве збільшення вартості енергоносіїв, міська рада перенаправила кошти бюджету поточного року на оплату комунальних послуг та спожитих енергоносіїв:

• КНП «Красилівська багатопрофільна лікарня» (998,0 тис. грн.);
  • КНП «Красилівстький центр первинної медико-санітарної допомоги» (164,0 тис.грн.).

Також кошти б’юджету громади спрямовано на фінансову підтримку Красилівського підприємства теплових (300,0 тис. грн.) .

Враховуючи потреби громади, депутати схвалили тексти звернень до Президента України, центральних органів влади та депутата Верховної Ради України 189 виборчого округу Олени КОПАНЧУК щодо:

• перерахунку освітньої субвенції для Красилівської міської територіальної громади, яку зменшено у 2022 році на 7,5 млн.грн.;
  • недопущення закриття стаціонарних поштових відділень «Укрпошта» на території Красилівської міської територіальної громади;
  • зменшення вартості природного газу для підприємств територіальної громади, особливо для підприємств харчової промисловості.

Затверджено ряд цільових Програм щодо:

• захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2022-2026 роки;
  • розвитку пасажирських перевезень у громаді на 2022 рік;
  • розвитку та фінансової підтримки КНП «Красилівська багатопрофільна лікарня» на 2022 рік.

Радою також розглянуто та прийнято 9 рішень із земельних питань, в яких разом розглянуто 174 звернення фізичних осіб та суб’єктів господарювання.