Сьогодні, в Центрі культури «Перлина», відбувся вечір українських традиційних забав «У нашій світлиці- веселі вечорниці».

Дата: 27.12.2021 21:08

Під час заходу, учасниками хореографічної студії «Візерунок» відтворено староукраїнські звичаї та обряди зимового циклу за народним календарем. Родзинкою феєричного видовища став український гопак.

«Сьогодні маю особливе задоволення і піднесений настрій – наші талановиті діти мають можливість займатись в найкращих фахівців своєї справи. Дякую дітям за насолоду та яскраві емоції, які сьогодні отримали всі глядачі. Дякую наставникам - Сергію Березюку та Іванні Крижанівській за те, що зберігаєте і примножуєте українські традиції!» - зазначила Ніла Островська.

На завершення всі учасники заходу отримали солодощі.