Красилівська громада колядує!

Дата: 08.01.2022 19:57

Колядки – невід’ємна частина святкування Різдва Христового. Вони створюють неповторну атмосферу, духовний настрій і відчуття радості народження Спасителя світу.

Традиційно, спільною колядою, Красилівська громада відзначила Різдво Христове.

Розпочалось дійство в центральній частині міста, біля вертепу, де усі присутні співали колядки разом із викладацьким колективом Школи мистецтв «Елегія».

«Христос народився! Славімо Його!
Син Божий прийшов до нас, як дитина, і цим показав нам усім, що неважливо хто ви і звідки, головне – наміри, - робити зміни на добро, бо значення має лише любов. Нехай це величне свято дарує кожному радість, щастя і міцне здоров’я! Прославляймо Господа колядками і радуймо один одного! Слава Господу Богу! Слава Україні!» - привітала усіх Ніла Островська.

Учасники заходу, прославляючи народженого Христа, святковою ходою, співаючи усім відому колядку «Добрий вечір тобі, пане господарю…», перейшли до Центру культури і дозвілля «Перлина», де продовжили святкування «Коляди 2022».

Красилівчани, гості та усі запрошені поринули в атмосферу Різдва і стали безпосередніми учасниками дійства, насолоджуючись колядками у виконанні: учасників хореографічної студії «Візерунок», народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Случ» Центру культури і дозвілля «Перлина», учасників зразкового дитячого хорового колективу «Гармонія» Красилівської Школи мистецтв, вокального тріо Школи мистецтв «Щебетушки», вокального гурту «Розмай» Кульчинівського сільського будинку культури, учасників Чепелівського сільського будинку культури, жіночої вокальної групи «Вербиченька» Заставківського сільського будинку культури, вокальної групи «Дібровонька» Слобідко-Красилівського сільського клубу, вокальної групи «Яворівчанка» Яворівецького сільського будинку культури, прихожан римо-католицької парафії «Серце Ісуса» та польської суботньої школи, вокального колективу «Горлиця» Печеського сільського будинку культури, вокального колективу «Калинонька» Митинецького старостинського округу,  вокального колективу «Росяні світанки» Кульчинківського сільського клубу.

На завершення заходу всі учасники отримали солодкі подарунки.

Нехай спільна коляда об’єднує громаду, зігріває наші душі різдвяним теплом.

Христос народився! Славімо Його!