Привітали ювілярку!

Дата: 13.01.2022 15:16

90 років — дуже важлива і значима подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік.

Сьогодні своє 90-річчя в колі родини святкує ветеран праці, жителька міста Красилова – Тимченко Ганна Никанорівна.

Життєвий шлях ювілярки був не з легких. З дитинства і все своє трудове життя вона працювала в колгоспі «Правда», в ланці. Передовик, за що неодноразово була нагороджена грамотами, отримувала подяки. Її жіночі руки ніколи не знали втоми.

Разом з чоловіком Ганна Никанорівна дала дорогу в життя трьом дітям, має онуків та правнуків.

У своєму поважному віці ювілярка, по мірі можливості, ще порається по господарству.

Таких людей, як Ганна Никанорівна залишилося небагато. Це живі свідки епохи.

Навіть сьогодні, у день свого 90-річчя, жінка залишається усміхненою, веселою, енергійною, життєрадісною та щирою людиною.

Низький уклін Вам за ту складну життєву дорогу, по якій Ви пройшли гідно, були учасницею історичних подій і працювали на благо нашої громади, та майбутнього покоління.

Щиро вітаємо Вас із 90-річчям! Зичимо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не полишали Вас, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття. Многая літа!

Красилівська громада пишається, що має таку поважну ювілярку!