РОЗПОЧАТО  ОЗДОРОВЧУ КОМПАНІЮ

Дата: 24.01.2022 11:26

Починаючи з січня 2022 року, діти, які потребують особливої уваги та підтримки (діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю, діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, діти із багатодітних сімей, діти із малозабезпечених сімей, діти осіб, визнаних учасниками бойових дій в районі проведення антитерористичної операції, діти, які перебувають на диспансерному обліку, талановиті і обдаровані діти – переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, спартакіад, відмінники навчання), мають право на отримання путівки до державних закладів оздоровлення та відпочинку.

Підбір дітей та видача путівок здійснюється на підставі заяв, отриманих від батьків (осіб, які їх замінюють) на безоплатній основі (оплата здійснюється лише за проїзд до місця оздоровлення та відпочинку) або із частковою оплатою в розмірі 20, 30 чи 50 відсотків вартості путівки, відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей».

З метою оздоровлення та відпочинку дітей, рекомендуємо звертатися до відділу соціального захисту населення Красилівської міської ради (кабінет № 116, 117, тел.

4-25-22, 4-28-53).