Особистий прийом громадян

Дата: 02.02.2022 17:08

Сьогодні, 02 лютого 2022 року в громадській приймальні адмінбудинку, міським головою Нілою Островською проведено особистий прийом громадян.
В ході прийому звернулися 14 жителів громади зі своїми проблемними питаннями щодо: отримання житла учасником бойових дій, зрізання аварійного дерева по вул. Воскресенській, влаштування дитини в інклюзивну групу в садочку, сплати за послуги з вивезення твердих побутових відходів, стихійного сміттєзвалища та ремонту дороги в с. Веселівка, призначення субсидії, вшанування учасника бойових дій, проведення поточного ремонту дорожнього покриття  до села Баглайки, ремонту покрівлі будинку по вул. М. Грушевського,84, заміни ліхтарів вуличного освітлення по вул. Кобзаря, працевлаштування, надання матеріальної допомоги.
На всі звернення, під час особистого прийому, громадянам надано роз'яснення.