Проведено зустріч з орендарями водних об’єктів, що розташовані на території громади.

Дата: 03.02.2022 11:57

Сьогодні міським головою Нілою Островською проведено робочу зустріч з орендарями водних об’єктів на території громади, в рамках якої, заступником міського голови Мариною Слободянюк та спеціалістами міської ради, було проведено роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарювання, які використовують водні об’єкти, щодо належного оформлення договірних відносин, приведення у відповідність до вимог чинного законодавства договорів оренди земель водного фонду, водних об'єктів гідротехнічних споруд, іншого нерухомого майна, розташованого на орендованих земельних ділянках водного фонду, сплати орендної плати та наслідків недотримання чинного законодавства при здійсненні такої діяльності.

,,Зміни в чинному законодавстві зумовили необхідність внесення змін до існуючих договорів оренди водних об’єктів. Але ми з вами є партнерами і повинні спільно знайти баланс, щоб і громаді не втрачала, і ваша діяльність була прибутковою’’ – підкреслила Ніла Островська.