Герої не вмирають!

Дата: 08.02.2022 14:39

08 лютого, 7 років тому, жахлива війна на сході України забрала життя молодого воїна, відданого патріота, 23-річного Петра Шемчука.

Цього дня, в його рідному селі Чепелівка, міський голова Ніла Островська, секретар міської ради Ірина Морозович, староста Чепелівського старостинського округу Василь Шемчук, директор школи Світлана Островська, відвідавши могилу Петра, поклали квіти та пом’янули пам’ять загиблого воїна АТО, а в його рідній школі відбувся захід "Цвітуть жоржини чорні в нашій Україні", на якому була присутня Валентина Михайлівна, мама Героя, представники з військкомату та громадської організації «Ветерани війни».

За наш спокій, за мир в Україні лейтенант Петро Шемчук заплатив найдорожчу ціну – своє життя, загинувши  в ім’я України.

Петро  назавжди залишиться в серці кожного, як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та безмежної любові до України. Вічно житиме пам'ять про відважного захисника України!