Переможці новорічного конкурсу «Подаруй жителям громади святковий настрій»

Дата: 08.02.2022 16:48

Вже стало доброю традицією в Красилівській громаді, напередодні новорічних свят, проводити конкурс «Подаруй жителям громади святковий настрій», головною умовою якого є оформлення вітрин магазинів, житлових будинків, вікон та класних кімнат на новорічну тематику.

26 січня 2022 року виконавчим комітетом Красилівської міської ради підведено підсумки зазначеного конкурсу та визначено переможців:

в номінації «Краще новорічне вікно» – житловий будинок по пров. Верхівський, 4 (Оксана Гулівата)та вікна квартири повул. Ярослава Мудрого, 25, кв. 29 (Петро та Світлана Мельники) в м. Красилів;

в номінації «Краща новорічна садиба приватного сектору» - житловий будинок по вул. М. Грушевського, 11/2 (Віталій та Наталія Жук) в м. Красилів та житловий будинок по вул.. Садова, 4 (Катерина Присяжнюк) в с. Чернелівка;

в номінації «Краща новорічна вітрина» - вітрина магазину «Тепло Світ» по вул. М. Грушевського, 129 (Сергій Пиндичук) та вітрина «Стоматології на Центральній» по вул.. Центральна, 39 А (Іванна Стьопич) в м. Красилів.

«Дякуємо усім, хто долучився до конкурсу та прикрасив свої вікна (балкони) житлових будинків і квартир, вітрини об’єктів торгівлі та сфери послуг яскравими гірляндами й різноманітним декоративним оздобленням та подарував святковий настрій жителям громади», - зазначила Ніла Островська.

Завдяки спільним зусиллям в нашій громаді панувала святкова й затишна атмосфера впродовж новорічно-різдвяних свят.