Привітали ювілярів!

Дата: 11.02.2022 14:36

Красилівська громада продовжує добру традицію – вітати довгожителів з ювілейними датами.

10 та 11 лютого 90-річний ювілей завітав до жителів с. Кульчини – Галини Францівни Процюк та Станіслави Климентіївни Паліводи.

Оглядаючись на прожиті роки, ювіляркам є що згадати, є чим гордитися. Вони виховали достойних дітей, мають люблячих внуків та навіть правнуків.

Іменинники вірою й правдою трудилися на благо рідного краю. Навіть сьогодні, у день свого 90-річчя, вони залишаються усміхненими, життєрадісними та щирими людьми.

Про таких людей кажуть - це люди праці. Дійсно, ювіляри у нашій громаді є зразком добросовісної праці, якій присвятили усе своє життя, передали та продовжують передавати життєву мудрість, дітям онукам по сьогоднішній день.

Тож вітаємо наших поважних жителів громади і складаємо їм щирі слова вдячності за самовіддану, багаторічну працю, життєву мудрість, чималий досвід та пережиті бурхливі події.

Красилівська громада пишається, що має таких поважних ювілярів!